RHEINZINK в Україні

Зустрічайе виробника титан-цинку номер 1 в світі

Покрівельні, фасадні та водостічні системи RHEINZINK

Компетентність не тільки в металі

Якісний фасад, довговічна покрівля чи міцні водостоки? З рішеннями і сервісною підтримкою RHEINZINK ви не тільки скористаєтеся нашим багатим досвідом і ноу-хау, але і завдяки перевіреним системам продуктів, інноваційним технологіям та дизайну ви перетворите кожен свій проєкт у впізнаваний і унікальний!

Контакт

Отримайте натхнення!

RHEINZINK є провідним світовим виробником титан-цинку з маркою «Зроблено в Німеччині» і характеризується універсальним архітектурним стилем. Різноманітність пропонованих покрівельних систем і фасадів дозволяє реалізовувати індивідуальні рішення для будь-якого смаку, навіть на додаток до класичних форм. Незалежно від того, який стиль виберете Ви: кожне рішення від RHEINZINK буде прекрасно виглядати незалежно від часу, не вимагати особливого догляду і буде забезпечувати довготривалий захист.

Замовте безкоштовні матеріали

RHEINZINK - це сплав цинку, видобутого електролітним способом з чистотою до 99,995% і чітко визначеними частками міді і титану. В єдиному безперервному робочому процесі сировину плавиться, розливається, вальці і рівномірно намотується в рулони.

Ці рулони готові до подальшої обробки на підприємстві, будучи універсальним вихідним продуктом для виготовлення високоякісної системи водовідведення RHEINZINK, профілів, а також виробництва елементів для монтажу покрівлі та облицювання фасадів.

Зразки титан-цинку

RHEINZINK це:

  • Екологічно чистий і довговічний матеріал
  • Натуральна та не потребує обслуговування патина
  • Цікаве поєднання з іншими натуральними матеріалами
  • 100% властивостей без втрати якості при вторинній переробці
  • Захист від електромагнітного випромінювання
  • Якість "made in Germany"

Огляд інформації

Архітектор

Покрівельник

Замовник

Контакт і консультування проектів

RHEINZINK Polska Sp. z o.o.
Майдан, Траса Любельска 57
05-462 Вьонзовна
Польща

тел.: +48 22 7899191
факс: +48 22 7899199
info[at]rheinzink.ua

Допомога в Україні

Для покрівельників:
Тарас Свистун, тел.: +380979474303 
Іван Свистун, тел.: +380976656503
dopomoga.rheinzink[at]gmail.com

Для замовників:
ТзОВ «Оазис Дах» ,
тел. +38 096 73 809 79
oazisdah[at]gmail.com

Завантаження

Інформаційний бюлетень

Декларації і сертифікати

Що говорять про нас наші клієнти:

RHEINZINK має широкий вибір систем, що дозволяє легко знайти індивідуальне рішення для будь-якої архітектурної ідеї. Споруда, оздоблена RHEINZINK, буде виглядати по-особливому, адже це не тільки бездоганний покрівельний матеріал з високими естетичними якостями, а ще й надійне і довговічне покриття, яке прослужить не менше 100 років.

Матеріал RHEINZINK - це впевненість у завтрашньому дні. Я завжди пропоную RHEINZINK, тому що знаю, що цей матеріал буде служити довго. RHEINZINK -це беззаперечна якість і екологічність.

Для покрівельника є дуже важливим отримати технічну підтримку і допомогу. Саме завдяки компанії RHEINZINK я навчився якісно і професійно працювати з металом. RHEINZINK – це найкраща школа по фальцевій покрівлі.

Чи хочете ви регулярно отримувати інформацію?

Відправляючи свої дані, я підтверджую, що хочу отримувати розсилку новин від RHEINZINK. Я знаю, що я можу скасувати свою згоду на підписку в будь-який час.

* Ця інформація необхідна для подальшої обробки

Додаткову інформацію можна знайти на англійській мові:

Системи і можливості

Натуральні поверхні

Референц-проекти

Нова поверхню - RHEINZINK-GRANUM

Інноваційні і високої якості - RHEINZINK розширює свій асортимент високоякісних поверхонь двома фосфатированими варіантами - GRANUM Skygrey і GRANUM basalte. Елегантний і сучасний дизайн цього матового благородного фосфатного покриття стійкий до атмосферних впливів і досягається використанням найсучасніших і екологічно чистих технологій виробництва. Чорний і сірий тон цих поверхонь дає простір для вираження індивідуальності та сучасної, чистої архітектури.

Відкрий світ GRANUM

rheinzink-logo-black-without-whitespace

You are on our global website.
Would you like to stay on rheinzink.com or visit the local RHEINZINK America website?

Go to RHEINZINK America