Čím Vás obohatí RHEINZINK- newsletter

Prihlásiť k odoberaniu newslettera

Inšpirácia pre Vašu prácu s titánzinkom

Zložité detaily, kombinácia rôznych materiálov alebo neobvyklé tvary objektov - inšpirujeme Vás pri práci s titánzinkom!

Právne normy a zmeny špecifické pre Váš odbor

Pri odbornej realizácii striech a fasád, ale aj v oblasti ochrany údajov, dochádza k neustálym zmenám a úpravám, najmä s ohľadom na technické pravidlá. Rýchlo sa stráca prehľad v odbore. Ak Vám niečo utečie, budeme Vás v našom newsletteri informovať o príslušných právnych informáciách a zmenách, prispôsobených Vašej cieľovej skupine, remeselníkom, architektom alebo obchodníkom.

Aktuálne informácie zo sveta RHEINZINK: inovácie, udalosti

Na ktorom veľtrhu uvidíte produkty RHEINZINK? Kedy sa uskutoční budúce školenie klampiarov a kedy bude uvedená na trh ďalšia novinka? Buďte vždy prví, kto sa dozvie o nadchádzajúcich udalostiach, nových produktoch a plánovaných akciách.

Každý mesiac zaujímavé správy o novom objekte

Modernizácia školy, výstavba nového rodinného domu alebo rekonštrukcia budovy letiska. Tieto objekty sú krásne na pohľad! Za všetkým sa ale vždy ešte skrýva zaujímavý príbeh: výzvy, priania alebo dokonca aj zákonné reštrikcie, ktoré vzniknú počas výstavby. Nahliadnite do zákulisia výstavby v našich mesačných objektových správach.

"Odoberám newsletter, pretože si v ňom vždy môžem prečítať krátke zhrnutie všetkého, čo je nové v RHEINZINKu. Práca s materiálom RHEINZINK a všeobecne klampiarska práca ma baví. Preto som rád, že v newsletteru nachádzam inšpiráciu pre ďalšie projekty z titánzinku."

Dürfen wir Sie auf dem Laufenden halten?

Odoslaním registrácie k odberu newslettera potvrdzujem, že si želám zasielanie newsletteru spoločnosti RHEINZINK SK s.r.o. a RHEINZINK GmbH & Co. KG. Odber newsletteru môžem kedykoľvek zrušiť.

* Tieto údaje sú potrebné k spracovaniu

rheinzink-logo-black-without-whitespace

You are on our global website.
Would you like to stay on rheinzink.com or visit the local RHEINZINK America website?

Go to RHEINZINK America