Čím Vás obohatí RHEINZINK- newsletter

Přihlásit k odebírání newsletteru

Inspirace pro Vaši práci s titanzinkem

Složité detaily, kombinace různých materiálů nebo neobvyklé tvary objektů – inspirujeme Vás při práci s titanzinkem!

Právní normy a změny specifické pro obor

Při odborné realizaci střech a fasád, ale také v oblasti ochrany údajů, dochází k neustálým změnám a úpravám, zejména s ohledem na technická pravidla. Rychle se ztrácí přehled v oboru. Pokud Vám něco uteče, budeme Vás v našem newsletteru informovat o příslušných právních informacích a změnách, přizpůsobených Vaší cílové skupině, řemeslníkům, architektům nebo obchodníkům.

Aktuální informace ze světa RHEINZINK: nové produkty, události & další

Na kterém veletrhu budou k vidění produkty RHEINZINK? Kdy se uskuteční příští školení klempířů a kdy bude uvedena na trh další novinka? Buďte vždy první, kdo se dozví o nadcházejících událostech, nových produktech a plánovaných akcích.

Každý měsíc zajímavé zprávy o novém objektu

Modernizace školy, výstavba nového rodinného domu nebo rekonstrukce budovy letiště. Tyto objekty jsou krásné na pohled! Za vším se ale vždy ještě skrývá zajímavý příběh: výzvy, přání nebo dokonce i zákonné restrikce, které vzniknou během výstavby. Nahlédněte do zákulisí výstavby v našich měsíčních objektových zprávách.

Odebírám newsletter, protože si v něm vždy mohu přečíst krátké shrnutí všeho, co je nového v RHEINZINKu. Práce s materiálem RHEINZINK a obecně klempířská práce mě baví. Proto jsem rád, že ve zpravodaji nacházím inspiraci pro další projekty z titanzinku.

Dürfen wir Sie auf dem Laufenden halten?

Odesláním registrace k odběru newsletteru potvrzuji, že si přeji zasílání newsletteru společnosti RHEINZINK ČR s.r.o. a RHEINZINK GmbH & Co. KG. Odběr newsletteru mohu kdykoli zrušit.

* tato informace je nezbytná pro další zpracování

rheinzink-logo-black-without-whitespace

You are on our global website.
Would you like to stay on rheinzink.com or visit the local RHEINZINK America website?

Go to RHEINZINK America