Co Vám přinese RHEINZINK- newsletter

Přihlásit k odebírání newsletteru

Inspirace pro práci s titanzinkem

Složité detaily, kombinace materiálů, neobvyklé tvary objektů – titanzinek Vás inspiruje!

Právní normy a změny v oboru

Při odborné realizaci střech a fasád, i v oblasti ochrany údajů, dochází stále ke změnám a úpravám, zejména u technických pravidel. Udržet přehled v oboru není jednoduché. Pokud Vám něco uteče, budeme Vás v našem newsletteru informovat o příslušných právních informacích a změnách, důležitých pro řemeslníky, architekty a obchodníky.

Aktuální informace ze světa RHEINZINK: nové produkty & události

Na kterém veletrhu budou k vidění produkty RHEINZINK? Kdy se uskuteční příští školení klempířů a kdy uvedeme na trh další novinku? Buďte vždy první, kdo se dozví o nových událostech, produktech a plánovaných akcích.

Každý měsíc zajímavé zprávy o novém objektu

Modernizace školy, výstavba rodinného domu nebo rekonstrukce budovy letiště. Objekty stojí za vidění! Za vším se vždy navíc skrývá zajímavý příběh: výzvy, přání, sny nebo i zákonné restrikce, které vzniknou během výstavby. Nahlédněte do zákulisí staveb v měsíčních objektových zprávách.

Odebírám newsletter, protože si v něm mohu přečíst, co je nového v RHEINZINKu. Práce s materiálem RHEINZINK a obecně klempířská práce mě baví. Proto jsem rád, že ve zpravodaji nacházím inspiraci pro další projekty z titanzinku.

Dürfen wir Sie auf dem Laufenden halten?

Odesláním registrace k odběru newsletteru potvrzuji, že si přeji zasílání newsletteru společnosti RHEINZINK ČR s.r.o. a RHEINZINK GmbH & Co. KG. Odběr newsletteru mohu kdykoli zrušit.

* tato informace je nezbytná pro další zpracování

rheinzink-logo-black-without-whitespace

You are on our global website.
Would you like to stay on rheinzink.com or visit the local RHEINZINK America website?

Go to RHEINZINK America