RHEINZINK v České republice

RHEINZINK – jednička v titanzinku na celém světě

Preferujete kvalitní bezúdržbový materiál s dlouhou životností?
Kvalitní německý materiál, dlouholeté know-how, inovace a nadčasový design Vám umožní dosáhnout maxima. Díky svým vlastnostem je ideální jak pro avantgardní moderní architekturu, tak i pro citlivé rekonstrukce památkových objektů.
RHEINZINK je nejen výrobce, ale navíc i kompetentní servisní partner a technický poradce pro architekta, řemeslníka a investora.
Z každého projektu vytvoříte unikát!

Kontakt

RHEINZINK ČR s.r.o.
Na Valech 22
290 01 Poděbrady
Česká republika

tel.: +420 325 615465
e-mail: info[at]rheinzink.cz

Technické poradenství podle regionů

Čechy mimo oblast Vysočiny:
Ing. Martin Link
tel.: +420 602 333253
e-mail: martin.link[at]rheinzink.cz

Morava a oblast Vysočiny:
Jiří Suchánek    
tel.: +420 602 455338   
e-mail: jiri.suchanek[at]rheinzink.cz

Jedinečný přírodní materiál

Pojem „předzvětralý“ používá více výrobců. Jediný RHEINZINK ale využívá speciální znalosti, díky nimž disponuje například povrch materiálu „prePATINA blaugrau“ vzhledem i vlastnostmi skutečné přírodní patiny již z výroby. A to bez jakýchkoli vrstev, lakování nebo fosfátování. Nejlépe vynikne v kombinaci s dalšími přírodními materiály jako dřevo, kámen, sklo.

Přímý prodejce RHEINZINK ve Vašem regionu

Zadejte PSČ nebo město a snadno najdete nejbližšího obchodníka ve Vašem okolí.

Nový povrch – RHEINZINK GRANUM

Inovace a vysoká kvalita – to je GRANUM skygrey a GRANUM basalte. Rozšiřujeme výrobní spektrum kvalitních povrchů o fosfátované s unikátním vzhledem. Ušlechtile matná fosfátovaná vrstva má elegantní design, je odolná vůči vlivům počasí a zároveň ohleduplná k životnímu prostředí. Vyrobeno nejmodernějšími ekologickými postupy. Šedé tóny skygrey a tmavě šedé, téměř černé tóny basalte zvýrazňují nezaměnitelnou identitu materiálu a spoluvytvářejí moderní, progresivní architekturu.

RHEINZINK GRANUM

Sledujte novinky!

Odesláním registrace k odběru newsletteru potvrzuji, že si přeji zasílání newsletteru společnosti RHEINZINK ČR s.r.o. a RHEINZINK GmbH & Co. KG. Odběr newsletteru mohu kdykoli zrušit.

* tato informace je nezbytná pro další zpracování

Proklikem na další informace na této webové stránce získáte informace v anglickém jazyce. Některé vybrané brožury a technické materiály ke stažení najdete i v českém jazyce. Pro další informace nás kontaktujte na info@rheinzink.cz

rheinzink-logo-black-without-whitespace

You are on our global website.
Would you like to stay on rheinzink.com or visit the local RHEINZINK America website?

Go to RHEINZINK America